shadow

W opinii matki (2)

Szanowny Panie Dyrektorze!

Jako mama ucznia kończącego gimnazjum chciałam podzielić się swoimi przemyśleniami o Państwa szkole. Wybrałam tę placówkę świadomie, wiedząc że syn mój może mieć problemy w państwowym przeładowanym gimnazjum. Słyszałam wtedy różne opinie, ale w podjęciu decyzji pomógł mi fakt, iż Pan Dyrektor na spotkaniu z rodzicami powiedział, że jego nauczyciele nie boją się pracy z uczniem z problemami, z uczniem słabszym.

I po kilku latach uczęszczania mojego dziecka musze to potwierdzić.

Nauczyciele uczący tu to pedagodzy z prawdziwego zdarzenia, pochylają się nad każdym dzieckiem indywidualnie pokazując mu właściwą drogę. Faktycznie ta szkoła uczy dzieci jak należy uczyć się. Bardzo dobrze sprawdza się ta b. innowacyjna metoda. W szkole panuje  miła i przyjazna atmosfera.
I uczniowie chodzą do  niej z przyjemnością. Należy podkreślić wzorową współpracę wychowawców, nauczycieli z rodzicami. My rodzice, możemy z łatwością porozmawiać przez telefon, umówić się na spotkanie z nauczycielami, dyrekcją szkoły. Mamy poczucie ze problemy są rozwiązywane razem z nami, że to nie jest tylko nasza sprawa jako rodziców dziecka, ale również szkoły. Jako mama, ale też jako pedagog, wiem jak ważne jest dla każdego ucznia poczucie akceptacji i bezpieczeństwa. Mój syn miał to u Państwa w szkole zapewnione i zrobił niesamowity postęp w ciągu tych kilku lat edukacji.

Jeśli miałabym wybierać jeszcze raz mojemu dziecku gimnazjum na pewno nie zawahałabym się
i wybrałabym ponownie „Gostyńskiego”. Dlatego polecam tę szkołę moim znajomym, żeby zapisywali swoje dzieci, a wszystkim rodzicom, którzy mają dylemat z zapisem swojego dziecka, mówię że ta szkoła jest wyjątkowa i może być wzorem dla innych placówek.

Na koniec chciałam serdecznie podziękować za te kilka lat pracy z moim synem i z nami rodzicami .

Już dziś wiem, że na dalszą edukację zapiszę syna do liceum im. Gostyńskiego, bo wiem że to dobry wybór!

Z poważaniem

Dorota Fornalska

Lublin,27.05.2010 r.

shadow